Inžinerinė informatika

      Inžinerinė informatika – tai klasikinė “Computer Science” (pagal JAV) studijų programa, orientuota į korporatyvinį darbą. Nors ši studijų programa sukurta 1993 m., tačiau ji yra puikiai įvertinta tarptautinių ekspertų. Programos sandara atitinka EQANIE (European Quality Assurance Network for Informatics Education) tinklo bei ECTS kreditų perkėlimo sistemos reikalavimus.

    Studijų programos tikslas  –  paruošti kvalifikuotą informatikos specialistą, kuris gebės įgytas fundamentalias informatikos žinias tiesiogiai taikyti įvairiems IT verslo sprendimams, sistemoms, programiniams moduliams projektuoti, kurti ir diegti.


Studijos

     Informatikos krypties dalykai: programavimo kalbos (JAVA, C/C++, C#), duomenų bazės ir jų valdymo sistemos, korporatyvinės informacines technologijos ir kt.

     Korporatyvinės vadybos dalykai: verslo vadyba, projektų valdymas, veiklos procesų valdymas ir kt.


Karjeros ir studijų galimybės

    Baigusiems inžinerinės informatikos studijų programą suteikiamas informatikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Bet kuriame universitete galima tęsti fizinių arba socialinių mokslų krypties magistrantūros studijas.


Mūsų absolventai gali dirbti:

  • programuotojais;
  • korporatyvinių sistemų specialistais;
  • veiklos analitikais
  • duomenų architektais;
  • informacinių technologijų architektais:
  • veiklos konsultantais;
  • procesų kūrėjais ir vystytojais;
  • CIO (Chief Information officer);
  • programines įrangos testuotojais ir t t.

Praktika ir studijos užsienyje

     Inžinierinės informatikos studijų programos studentai studijų metu atliks mokomąją ir gamybinę praktikas. Universitetas siūlo praktikų atlikimo vietas pagal studijų krypti įvairiose Lietuvos įmonėse ir valstybinėse institucijose arba studentai jas renkasi patys. Praktikos metu studentai susipažįsta su įmonės veikla,

     IT infrastruktūra, vykdomais projektais ir patys juose dalyvauja. Taip studentui sudaromos galimybės gilinti savo praktinius įgūdžius bei suprasti, kokių žinių ir gebėjimų reikia siekti, norint tapti kvalifikuotu IT specialistu.

     Inžinerinės informatikos studentai pagal tarptautinę studentų mainų programą ERASMUS gali vieneriems metams vykti mokytis į užsienio universitetus. VGTU bendradarbiauja su daugiau nei 40 Europos universitetų. Studijų metu užsienyje gauti rezultatai yra įskaitomi pagal ECTS kreditų perkėlimo sistemą ir studentas tęsia studijas su savo grupe.

Daugiau informacijos apie studijų programą rasite čia.

Permanent link to this article: http://informatika.vgtu.lt/?page_id=268