2016 m. ACM ICPC

            Vilniaus Gedimino technikos universitetą Tarptautiniame akademinio programavimo olimpiadoje (angl. International Collegiate Programming Contest, toliau – ICPC) atstovavo trys komandos po tris studentus. Po universitete vykusios atrankos buvo sudarytos šios komandos: Vilnius Gediminas TU 1 (programų sistemų inžinerijos studentai Elonas Ševiakovas (kapitonas), Albertas Petkevičius ir Viktor Nedelko), Vilnius Gediminas TU 2 (verslo informacinių sistemų studentai Monika Gerybaitė (kapitonas), Andžej Korovackij ir Tomas Klebonas), Vilnius Gediminas TU 3 (Inžinerinės informatikos studentai Artūras Novičenko (kapitonas) ir Julija Semenenko bei Gabrielė Valaikaitė studijuojanti verslo informacines sistemas). Taigi, po ketvirtadienį (lapkričio 3 d.) penkias valandas trukusio ICPC vakarų subregioninio ketvirtfinalio paaiškėjo subregiono geriausios komandos, kurių iš viso dalyvavo beveik 60. Šiais metais VGTU komandos užėmė šias vietas: VGTU 1-ma komanda (V.Nedelko, A.Petkevičius, E.Ševiakovas) užėmė 51 vietą, VGTU 2-a komanda (M.Gerybaitė, T.Klebonas, A.Korovacki) pelnė 43 ir VGTU 3-ia komanda užėmė (A.Novičenko, J.Semenenko ir G.Valaikaitė) iškovojo 30 vietą. Palyginus su ankstesniais dalyvavimais ICPC, šiais metais VGTU atstovaujantys studentai užėmė aukštesnę vietą. Be VGTU Lietuvą atstovavo KTU ir VU universitetų komandos, iš viso – 11 komandų. Regiono galutinė rezultatų lentelė:

# Contestant A B C D E F G H I J K L = Penalty
1 VU #1: AllSubmissionsMatter (Jadenkus, Klimavičius, Traškevičius) +2
3:48
+
1:07
+
4:24
−4 . +
3:54
+
1:31
+3
3:05
+
2:15
+
2:58
+
0:57
+
0:23
10 1562
2 LU 1
(Kuznecovs, Pakalns, Zajakins)
+
2:35
+1
0:48
+
3:14
. . +
0:45
+
2:33
+
2:00
. +1
1:18
+
1:11
+
0:11
9 915
3 BelarusianSU2
(Kulik, Sataneuski, Vilcheuski)
+
2:59
+2
1:30
+
4:06
. . +
3:03
+
1:27
+
0:46
. +
2:28
+
0:24
+
2:25
9 1188
4 BSUIR 2
(Valchok, Sobal, Vistiazh)
+
4:19
+1
0:50
+1
3:24
. . +2
2:43
+1
3:04
+
2:12
. +
1:40
+
0:27
+
0:38
9 1257
5 BelarusianSU5 Lalki
(Shaftsialevich, Vasileuski, Zdanovich)
+1
4:55
+
0:24
−1 −1 . +1
3:13
+
3:22
+2
2:09
. +
4:08
+1
0:47
+
1:21
8 1319
6 BelarusianSU4
(Kim, Lukyanov, Vityaz)
. +
0:22
. . . +
4:37
+
2:19
+
1:34
. +
3:11
+
0:58
+
1:38
7 879
7 BelarusianSU6 #F
(Hrechykha, Medyanikov, Natalevich)
. +1
0:24
. . . +
1:57
+
2:56
+2
4:19
. +2
3:57
+
0:57
+
1:25
7 1055
8 Kant FU#1
(Balobanov, Knizhnik, Mosyagin)
. +
0:27
. . . +1
4:27
+
2:51
+2
4:44
. +
4:39
+
1:18
+
0:57
7 1223
9 LU 2
(Civkulis, Larka, Klevickis)
. +2
2:40
. . . +
3:55
+
1:25
+
2:36
. +4
4:52
+1
0:42
+
3:12
7 1302
10 BelarusianSU3
(Atliha, Subach, Trukhanovich)
. +
0:22
. . . . +
3:03
+
3:07
. +
3:28
+1
1:38
+
2:08
6 846
11 BelarusianSU10
(Babashau, Rak, Stsiapanau)
. +1
0:36
. . . . +2
3:31
+
2:02
. . +
1:08
+
4:37
5 774
12 BSUIR 3
(Razhkou, Darashkevich, Tsiliupa)
. +
0:58
. . . . +1
2:33
+2
3:50
. . +1
1:20
. 4 601
13 U_Tartu: Vertex Cover
(Lill, Nisumaa, Unt)
. +
1:53
. −2 . . +3
4:28
−1 . . +
1:37
+
1:25
4 623
14 KaunasTU#1
(Garbonis, Narušis, Naučius)
. +
0:22
. . . . +
4:15
+3
4:47
. . +1
1:02
. 4 706
15 BSUIR 4
(Novikov, Medunetski, Kulichok)
. +
0:54
. . . . +
4:41
+1
4:50
. . +2
1:23
. 4 768
16 BSUIR 1
(Butoma, Dukhounik, Udovin)
. +2
1:43
. . . . −16 +
2:13
. +7
4:58
+1
1:16
. 4 810
17 BRSU: Young Programmers
(Patsiomkin, Pevkin, Sobin)
. +2
1:28
. . . . +6
4:31
+13
4:37
. . +1
1:54
. 4 1190
18 BelarusianSTU2
(Kharhaliou, Martynyuk, Zaitsau)
. +
1:07
. . . . . +
3:22
. . +
1:33
. 3 362
19 Kant FU#2
(Demchenko, Markova, Zhdanov)
. +1
1:13
. . . . +
3:48
−3 . . +
1:58
. 3 439
20 LU 3
(Joja, Rituma, Klavins)
. +
1:17
−1 . . . . +1
4:37
. −4 +2
1:54
. 3 528
21 Kant FU#4
(Demin, Grevtsov, Solovey)
. +
1:18
. . . . . +
4:25
. . +4
2:32
. 3 575
22 GomelSU 1
(Byshyk, Svirydau, Tsimokhin)
. +1
0:25
. . . . . +1
3:47
. . +4
4:17
. 3 629
23 BrSTU 1
(Gorbachuk, Khval, Panfilov)
. +2
1:14
. . . . . +6
4:27
. . +3
2:28
. 3 709
24 Mogilev SU
(Gamezo, Marchenko, Matsiushonak)
. +2
3:41
. . . . . +
3:34
. . +3
3:03
. 3 718
25 BSUIR 6
(Kindruk, Lapotko, Shmatkou)
. +
0:37
. . . . . −5 . −5 +2
1:11
. 2 148
26 Tallinn TU: KKSPlusPlus
(Aasaväli, Düüna, Jaakson)
. +2
0:43
. . . . −4 −2 . . +
1:35
. 2 178
27 VU #4:mifelse
(Kybartas, Mūžas, Šapalas)
. +1
0:50
. . . . . −3 . . +
1:54
. 2 184
28 BSUIR 5
(Laschenko, Tishkovski, Limontov)
. +4
1:11
. . . . . −5 . . +
0:54
−6 2 205
29 Tallinn TU: addwise
(Kasepuu, Kuurberg, Tamm)
. +2
1:08
. . . . . −11 . −4 +
1:49
. 2 217
30 Vilnius Gediminas TU 3
(Novichenko, Semenenko, Valaikaite)
. +
3:07
. . . . . −6 . . +
1:02
. 2 249
31 KaunasTU#2
(Janušonis, Legačinskas, Švedas)
. +1
1:32
. . . . . . . . +1
2:02
. 2 254
32 LU 4
(Aploks, Briedis, Osmanis)
. +2
1:42
. . . . −2 . . . +1
1:56
. 2 278
33 Kant FU#3
(Guryev, Shirochenko, Tarachkov)
. +3
1:25
. . . . . −14 . . +1
1:54
. 2 279
34 VU #3:GetInTheVan
(Genys, Strimaitis, Valiūnas)
. +
0:56
. . . . −6 . . . +4
2:39
. 2 295
35 Grodno SU 2
(Adynets, Hamanchuk, Lapata)
. +4
1:49
. . . . . −9 . . +
2:01
. 2 310
36 Polotsk SU 2
(Lesovaya, Subbotin, Voitov)
. +2
1:59
. . . . . −4 . . +
2:51
. 2 330
37 U_Tartu: eSchmetterlinge
(Chasovskyi, Mateush, Toma)
. +
2:18
. . . . . −3 . . +1
2:57
. 2 335
38 VU #2: A komanda
(Naruševičius, Timinskas, Žaliauskas)
. +2
2:44
. . . . . −1 . . +
2:27
. 2 351
39 Polotsk SU 1
(Ivanou, Kuvetski, Maltsev)
. +5
2:11
. . . . . −12 . . +
2:15
. 2 366
40 BSEU: Ultima
(Aharkau, Gorbunov, Mozol)
. +3
1:53
. . . . . −4 . . +2
3:12
. 2 405
41 KaunasTU#4
(Dapšauskas, Macijauskas, Milašius)
. +1
3:26
. . . . . −1 . . +1
2:54
. 2 420
42 BelSUT1
(Minchanka, Pashatau, Zamatai)
. +2
1:40
. . . . . −90 . . +3
3:51
. 2 431
43 Vilnius Gediminas TU 2
(Gerybaite, Klebonas, Korovacki)
. +2
2:18
. . . . . . . . +2
3:36
. 2 434
44 U_Tartu: Spaghetti Monster
(Lahesoo, Lorenz, Zalitis)
. +7
3:42
−4 . . −1 . . . −2 +
1:15
. 2 437
45 Grodno SU 1
(Kolasau, Vilcheuski, Zaneuski)
. +1
2:13
. . . . . −3 . . −7 +
4:46
2 439
46 KaunasTU#3
(Jaugėla, Nekrošius, Uselis)
. +2
2:34
. . . . . −3 . . +3
3:14
. 2 448
47 MA
(Alexeev, Aniskevich, Demyanovich)
. +3
4:58
. . . . . . . . +
1:43
. 2 461
48 GSTU-1
(Antsiushenia, Davidovskii, Svintickiy)
. +7
3:01
. . . . . −5 . . +
4:44
. 2 605
49 BelarusianSTU1
(Gorevoy, Kravtsevich, Sychou)
. +4
3:50
. . . . . −1 . . +6
4:04
. 2 674
50 GomelSU 2
(Holosova, Stoma, Savasteika)
. −3 . . . . . . . . +1
2:36
. 1 176
51 Vilnius Gediminas TU 1
(Nedelko, Petkevichius, Sheviakovas)
. −6 . . . . . . . . +
4:15
. 1 255
52 MSPU-1
(Pekkinen, Pikun, Pilyak)
. +4
3:52
. . . . . −2 . . . . 1 312
53 BRSU: What’s the difference?
(Jumayev, Karpovich, Solopov)
. +4
4:44
. −1 . . . . . . −2 . 1 364
54 BNTU: FITR1
(Gasnikov, Kmita, Lapkovskij)
. −4 . . . . . . . . . . 0 0
54 BNTU:FITR2
(Romanenko, Shavlyuga, Tsar)
. −11 . . . . . . . . −5 . 0 0
54 BrSTU 2
(Bloshuk, Khan, Nalivko)
. −1 . . . −1 . . . . . . 0 0
54 GSTU-2
(Makhnach, Shpetny, Shur)
. −8 . . . . . −6 . . . . 0 0
54 MSPU-2
(Dvorak, Gushlyak, Juk)
. . . . . . . −3 . . . . 0 0

 

 

Akimirkos iš čempionato:

« 1 3 »

Permanent link to this article: http://informatika.vgtu.lt/?page_id=694